O Deutsch Banku słów kilka.

Deutsche Bank jest bankiem międzynarodowym co oznacza, że ma placówki na całym świecie, również w Polsce. Został on założony w 1870 roku. Jak widać jest to bank z wieloletnią tradycją. Jak dotąd nieźle radzi sobie na światowym rynku, a dzięki popularności ma wielu wiernych klientow. Zatrudnia on ponad sto tysięcy pracowników. Siedziba główna banku znajduje się we Frankfurcie nad Menem w Niemczech. Dyrektorem generalnym banku jest John Cryan, zaś szefem rady nadzorczej jest Paul Achleitner. Działalność banku można podzielić tak naprawdę na trzy zasadnicze grupy organizacyjne. Pierwsza z grup zajmuje się obsługiwaniem przedsiębiorstw. Co do drugiego działu ten zajmuje się obsługą osób fizycznych. Trzeci dział Deutsche Banku zajmuje się działalnościami inwestycyjnymi. Logo banku jakie mamy obecnie zaprojektowano w 1974 roku. W Polsce Deutsche Bank działa jako Deutsche Bank Polska SA. Od banku zależne są takie przedmioty jak Deutsche Bank Polska oraz Deutsche Postbank. Założycielami banku byli Ludwig Bamberger i Adelbert Delbruck.

DB kredyt gotówkowy w Deutsche Banku.

Jedną z popularniejszych ofert Deutsche Banku jest db kredyt gotówkowy. Decydując się na zobowiązanie w wysokości 10 tysięcy złotych na okres kredytowania wynoszący 48 miesięcy, Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania będzie wynosiła 16,06% w skali roku. Raty miesięczne jakie przyjdzie nam wpłacać do banku będą po 278 złotych. Kredyt wygeneruje nam koszt całkowity w wysokości 3 356 złotych. Kwota maksymalna jaką udostępnia Deutsche Bank to kwota 200 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 120 miesięcy. Biorąc takie zobowiązanie RRSO będzie mieć dla niego wartość 8,46% w skali roku. Raty miesięczne będą po 2 442 złote. Daje nam to koszt całkowity w wysokości 93 097 złotych. Wstępna decyzja jest podejmowana przez bank nawet w ciągu dziesięciu minut. Pieniądze mogą być na koncie kredytobiorcy nawet w ciągu jednego dnia. Co do ograniczeń wiekowych, trzeba być osobą pełnoletnią, ale mieć nie więcej niż siedemdziesiąt lat, resztę szczegółów znajdziesz na splatka.pl/.

Jakie są koszta kredytu gotówkowego w Deutsche banku?

Do kosztów kredytu trzeba doliczyć opłatę przygotowawczą w wysokości 1 400 złotych. Jest to dosyć duża kwota, ale bank ma pełne prawo naliczać opłatę przygotowawczą. W przypadku prowizji za udzielenie zobowiązania wynosi ona do 10% kwoty kredytu. Za wystawienie opinii o kredycie nie zapłacimy wiele, bo jedynie 20 złotych. Jest to oferta dla nowych klientów Deutsche Banku. Nie jest obowiązkowe wykupowanie ubezpieczenia kredytu. Sam wniosek można złożyć nie tylko w oddziale, ale online i przez telefon. Minimalna kwota jaka jest potrzebna do uruchomienia kredytu to 2 000 złotych. Przyszły kredytobiorca powinien wiedzieć, że kwota kredytu jaka może być mu przyznana uzależniona jest od tego jak oceni jego indywidualną zdolność kredytową bank. Można wnioskować o dużą kwotę kredytu gotówkowego, ale jeżeli bank uzna, że nie mamy wystarczającej zdolności kredytowej sam nam tą kwotę zmniejszy i taką nam zaproponuje. Zdolność kredytowa jest to nic innego jak zdolność kredytobiorcy do spłaty kwoty kredytu. Kredytobiorca jest podmiotem jaki ubiega się o kredyt i jaki zobowiązany jest spłacić zobowiązanie w terminie jaki został wskazany w umowie kredytowej łącznie z odsetkami jakie od tego kredytu zostaną mu naliczone. Na kwotę kredytu wchodzi pożyczony kapitał i odsetki. Jest to koszt jaki nalicza bank za użyczenie kredytobiorcy konkretnej kwoty pieniędzy. Mówiąc inaczej odsetki są realnym zarobkiem banku za udzielenie kredytu.

Comments

There are no comments on this post.